Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: misfit - kolekcja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czary Big Grin

Pan Anatol - Ran lada chwila na UHD wychodzi, ale pewnie będzie bazować na tym remasterze z 2016 roku, tyle, że być może z innymi kolorkami.
Kagemusha i Siedmiu Samurajów też od ładnych kilku lat słyszałem o pracach nad remasterem ze skanu 4K. Tyle, że w tym drugim przypadku zdaje się, że nie ma już z nami negatywu, więc nie spodziewałbym się nie wiadomo czego - w każdym razie wystarczałby mi ten transfer co był u Criteriona i Francuzów, ale z przeczyszczony z tych uszkodzeń taśmy.
(22-05-2021, 16:46)misfit napisał(a): [ -> ]Czary Big Grin
Odstaw te narkotyki. Wink  

(22-05-2021, 16:29)HAL 9000 napisał(a): [ -> ]
(22-05-2021, 16:21)Daras napisał(a): [ -> ]Czy Wy tego naprawdę nie widzicie? Kurna - istne 3D.  Smile

Potwierdzam, jest złudzenie 3D Big Grin
Ma się to oko. To komplement nie tylko wobec mojej osoby. Cool
(22-05-2021, 16:21)Daras napisał(a): [ -> ]Czy Wy tego naprawdę nie widzicie? Kurna - istne 3D.
Widzimy, przyglądałem się całą minutę zanim ostatecznie zauważyłem tą namiastkę 3D.  Wink

@Misfit, skąd pochodzi Crash? Widzę, że napisałeś UK, ale z Zavvi okładki od Arrow jakoś inaczej wyglądają niż Twoja.
Wiesz że Arrow daje dwustronne okładki, prawda? Smile
Nie, nie miałem pojęcia. Słyszałem tylko o dwustronnych okładkach od Hansa (ale to kwestia oznaczeń wiekowych). Ok, dzięki za info, wszystko już wiem Smile
(21-05-2021, 13:41)misfit napisał(a): [ -> ]Przy okazji mogę polecić francuski sklepik fnac.com - dwa razy u nich zamawiałem i za każdym razem wysyłka była tego samego dnia od złożenia zamówienia. Paczki idą przez chronopost, a u nas dostarcza toto DPD po ok 3-4 dniach od wysyłki. Amazon może się wypchać z tymi swoimi ograniczeniami na nowości dla zagraniczniaków.

Czym opłacałeś zamówienie ? PayPal czy kartą kredytową, bo mi na płatności karta wywala się na logowaniu do banku i zamówienie automatycznie idzie do anulacji.
W jakim banku masz kartę?
Jeśli sklep oferuje płatność paypalem to zawsze z tego korzystam - traktuję to jako dodatkowe zabezpieczenie w razie problemów. Nie inaczej było w przypadku fnac.
(24-05-2021, 19:29)Mierzwiak napisał(a): [ -> ]W jakim banku masz kartę?
Santander
A na zavvi Ci karty nie odrzuca*? Odkąd moją kartę z Aliora zaczęło podpiąłem ją do PayPala i tam płacę w ten właśnie sposób.

*pisałem o tym tutaj: https://forum.filmozercy.com/watek-sklepy-internetowe-wysylka-oplaty-itd?pid=79487#pid79487