Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: misfit - kolekcja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Też to zauważyłem Wink

W Legendzie blokada na obu płytach, to samo na dołączonym BD w Lost Highway. Reszta Region Free.
(15-11-2022, 16:28)misfit napisał(a): [ -> ]Paddington 2 z rekomendacji Nicolasa Cage'a Big Grin

Ja też, ja też. Już obejrzane i rewelacja, świetnie się bawiłem, znaczne lepsze od tego czegoś z Nikolasem Big Grin

Co do "Zagubionej autostrady", to u mnie bez rysek, ale coś czuję że limit szczęścia już wyczerpałem, a jeszcze dojdą do mnie dwa tytuły w późniejszym terminie Sad
No, kurna nie powinno tak być, zwłaszcza że wydania nie są wcale tanie, mimo promocji.

"Legendę" mam cały czas w "koszyku", ale skoro kupiłeś, to może doczekamy się zapowiedzi wydania UHD  Tongue
Świeża paczuszka z USA. I u mnie skończyło się tylko na dopłacie 8,50 zł.

[Obrazek: ZqpCT1D.jpg]

Może mało kto się ze mną zgodzi, ale z obecnie wydanych trzech pakietów Columbii na 4K UHD jak dla mnie to właśnie ta najnowsza edycja jest najmocniejsza pod względem filmowym - również jeśli chodzi o dodatki, itd.
Pl wersja wszędzie poza "Nauczyciel z przedmieścia" (i bonusową płytą z serialową wersją Stąd do wieczności) i dotyczy to zarówno płyt 4K jak i BD. Na dołączonych płytach BD również znajdują się nowe transfery, poza "Stąd do wieczności", w którym znajduje się ta sama płyta BD z 2013 roku.

Teraz niestety mniej miłe informacje, czyli meksykańska tłocznia w akcji:
- w 4 z 7 płyt 4K UHD obecne są mniejsze lub większe zarysowania.
- w 2 z 7 płyt BD obecne są mniejsze lub większe zarysowania.
- na 3 płytach obecne były odciski palców.

Póki co przetestowałem płyty na napędzie komputerowym i wszystkie przeszły pomyślnie weryfikację, poza "Ich noce", w którym wyskoczył błąd odczytu w jednym miejscu.
Aha, co do zarysowanej płyty 4K UHD "Zagubionej autostrady" od Criteriona, napęd komputerowy nawet nie był w stanie jej rozpoznać i poddał się przy rozruchu.

Biorąc powyższe pod uwagę, z dniem dzisiejszym na czas nieokreślony wstrzymuję zakupy filmów z USA.

Poniżej zdjęcia Columbii, dużo zdjęć:

Annie

[Obrazek: lU8Q2CL.jpg][Obrazek: mDqp86V.jpg][Obrazek: 5l9CnIP.jpg]

[Obrazek: RgvWmGtm.jpg]

Lepiej być nie może

[Obrazek: sWeLfHo.jpg][Obrazek: Y477fP7.jpg][Obrazek: Mn42XXm.jpg]

[Obrazek: bmmwRQem.jpg]

Stąd do wieczności

[Obrazek: Iw2iWvs.jpg][Obrazek: JQ49pQj.jpg][Obrazek: EXnId4D.jpg]

[Obrazek: kCF0rFim.jpg]

Ich noce

[Obrazek: EzUVfX1.jpg][Obrazek: aD1Qm3l.jpg][Obrazek: HkER5PN.jpg]

[Obrazek: M9D3EFHm.jpg]

Ostatni seans filmowy

[Obrazek: uIppypO.jpg][Obrazek: 2jKqCPR.jpg][Obrazek: 6pKeVTE.jpg]

[Obrazek: Q3tJkeLm.jpg]

Nauczyciel z przedmieścia

[Obrazek: bpB1aqc.jpg][Obrazek: B7OYjT1.jpg][Obrazek: LkKxlrV.jpg]

[Obrazek: oOcTXK4m.jpg]
Piękne te slipy! Ostatecznie jednak Twoja relacja umocniła mnie w przekonaniu, że jednak wezmę od Niemców.
Gdybym miesiąc temu miał taką wiedzę jak dziś, że z USA i w Sony są takie jaja z porysowanymi płytami...

W UK poszła obniżka do £99.99 i zestaw wychodzi podobnie cenowo jak z Niemiec. Z DE dodatkowo tytuły filmów na okładkach będą po niemiecku.
Takie ładne zdjęcia porobiłeś to może dodasz je do galerii wydania w filmoskopie? Smile
(23-11-2022, 16:24)misfit napisał(a): [ -> ]W UK poszła obniżka do £99.99
Dzìęki za cynk!
Już po obniżce - jeśli skorzystałeś to daj znać co z płytami gdy paczuszka już dojdzie Smile

Kirek - Done.
Udalo sieSmile dam znac jak dotra
(10-06-2022, 12:01)misfit napisał(a): [ -> ]Specjalnie na seansik dokupiłem też takiego magicznego pilota, który pozwolił mi wbić do menu serwisowego i wyłączyć to pier$%@% ASBL w moim LG OLED.

Właśnie zamówiłem tego pilota, by uzdrowić swojego C1. Zaryzykuję utratę gwarancji bo to ściemnianie to jakaś farsa. Czy obie funkcje TPC i GSR wyłączyłeś na stałe? Czy wracasz do ustawień "on" po seansie problematycznego filmu?