Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: misfit - kolekcja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Daj jakieś fotki tej książki.
Edit: Dobra już nieważne, zamówiłem i opłaciłem. Może mi przyjdzie w tym tygodniu. Smile
Zamawialiście przez maila?
[Obrazek: MEQAJKX_t.jpg] [Obrazek: MEQAJKP_t.jpg]

[Obrazek: MEQAJKV_t.jpg] [Obrazek: MEQAJKT_t.jpg] [Obrazek: MEQAJKR_t.jpg]

O procesie rekonstrukcji na razie na nic się nie natknąłem, a akurat takie rzeczy mnie bardzo interesują Smile

Dziś wieczorem, lub jutro założę temat Hasowi i podam dokładne dane techniczne każdego filmu.
(21-11-2023, 15:43)kulcikriu napisał(a): [ -> ]Zamawialiście przez maila?

Tak, na tego co podałem: has@di-factory.com
Chcieli dane do faktury, a potem jeszcze twój nr telefonu dla kuriera. A w drugim mailu przesłali fakturę pro forma z numerem konta, na który masz wpłacić 1105 zł (1080 zł za box+25 zł za kuriera DPD).
Polacy zawsze lubią dodać przaśny pasek z paginacją. Fuj.... w komiksowie to samo.
Mogą wysłać nie tylko kurierem, tylko też do takiego punktu DPD Pickup. U mnie niedawno blisko mojego bloku postawili, to podałem namiary i mi wyślą do tego punktu. Także jest jakaś opcja, że można sobie później odebrać.
Można też InPostem: kurier lub paczkomat.
Nic o tym nie wiedziałem, sugerowałem się czyimś wpisem, że płacił za kuriera dpd, to myślałem, że jest jeden do wyboru.
Zadałem pytanie i dostałem odpowiedź: "Jest możliwa wysyłka inPostem pod wskazany adres, albo do wybranego paczkomatu."
Jest też opcja odbioru osobistego jeśli nie chcemy ryzykować uszkodzenia w transporcie Smile.

misfit - dzięki za wszystkie fotki. To spory przywilej, że w kryzysowym czasie dla polskiego rynku wydań fizycznych ktoś porywa się na przygotowanie ekskluzywnego i dość niszowego pakietu.