Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Jaki telewizor wybrać? - Pytania i porady
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
pearlzfan,
Ceny mocno zachęcające, lecz rozmiar 55'' nadal uważamy za optymalny - przeskok z 42'' Smile
Przesiadałem się z 42 na 55 cali. Na początku było WOW, ale dość szybko rozmiar przestał robić wielkie wrażenie i spokojnie mógłby być większy. Dodam, że ogladam z odległości 2,65 m.
Korben, jak masz miejsce na 65 cali, to nawet się nie zastanawiaj. Chyba każdy tutaj potwierdzi słowa Reachera - jak celujesz w rozniar x, to kupujesz x+10 cali Big Grin
Ale to już nie ta cena 65 jest średnio ~ 50% droższy od 55, 65 to wciąż nie standard stąd ceny są tak wysokie.
Kurde, zostajemy przy 55" - dzięki temu powiecie mi potem 'a co, nie mowiliśmy?' Wink

Wymiary wymiarami a cena ceną, prodarek przypomina, że nie przeskoczymy ceny.
Jak poszukasz promocji to przeskoczysz. Wink
55 to król wyprzedaży warto poszukać/poczekać. Rok temu o tej porze były też fajne ceny na 65 i trochę żałuję teraz..
No ja miałem mecha fuksa jakis czas temu były lg 65 c1 za 5500 ale myślę sobie nie czekam dalej, potem pojawił się lg 65 b1 za 4800 i wziąłem. Już więcej nie było takich promocji Big Grin

Więc mimo że nie kupił bym 2 raz tego tv to ze względu na ceną póki co mu wybaczam Smile

ps za 6500 były ostatnio lg 65 c2, ale poszło 100 sztuk na allegro w kilka minut.
No to czekamy...

na razie wyczekałem tyle, że ten Panasonic zniknął z oferty na zawsze Wink

To wypalanie w OLEDach mnie martwi...

A może lg NanoCell?
LG tylko OLED jeśli qled to sansung seria 80

Wysłane z mojego SM-G996B przy użyciu Tapatalka