Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Jaki telewizor wybrać? - Pytania i porady
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nie wspiera, chyba Dolby Vision i nie jest polecany w waszym artykule o UHD/4K/UHDBD - ma ponoć jakieś przekłamania w kolorystyce.
Poza tym, jak coś jest do wszystkiego ... stacjonarny odtwarzacz UHDBD lepiej odtwarza płyty Blu-Ray, niż PS3/PS4.
A twój odtwarzacz stacjonarny wspiera Dolby Vision? Smile

Tydzień bez twoich problemów to tydzień stracony!
Pozostaje Ci przepinanie kabli. Smile
Nie wspiera, ale tv tak, więc w przyszłości mogę zmienić odtwarzacz, a konsole chciałbym kiedyś kupić dla większej mocy, gier i HDR w owych grach, a nie do filmów.
Sorki, ale dlaczego takie zagranie przez Sony jest tolerowane, a gdyby to inny producent zrobiłby takie coś, byłby zapewne szeroko krytykowany.
Po co w ogóle Sony dało cztery HDMI, skoro tylko dwa są funkcjonalne?
Kup sobie rozdzielacz HDMI zamiast biadolić bez powodu Smile
No, Widzisz. Nawet nie wiedziałem, że jest coś takiego. Wink Trzeba było pisać wcześniej, zamiast się nabijać Tongue
Jak to wygląda i czy to na pewno zadziała?
Google twoim najlepszym przyjacielem.
Szkoda, że nie ma takiego, gdzie można by z jednej strony włożyć kabel HDMI a z drugiej podpiąć dwa inne, żeby nie ściągać tv ze ściany - u mnie te konkretne HDMI są umiejscowione z tyłu i u dołu obudowy tv.

Taki powinien być ok, wspiera Ultra HD oraz 2160 ale px?

https://www.conrad.pl/p/przelacznik-switch-hdmi-basetech-hm-sw301kt-se-3-porty-obsluga-ultra-hd-1490513?&gclid=EAIaIQobChMIronwm5bJ2AIVh8myCh3MnQFPEAQYAyABEgI9lPD_BwE&gclsrc=aw.ds&vat=true
A co się stało z amplitunerem kompatybilnym z 4k do którego możesz podłączyć każdy sygnał tzn. ps3 , ps4 , xbox, oppo i co tam dusza zapragnie i na nim przełączać sobie źródła które oglądasz na TV ;] Ja tak robię i zajmuje mi to jeden port HDMI 2 więc naprawdę masz jakieś dziwne problemy Tongue
Trzeba mieć jeszcze kasę na amplituner Wink
Tak czy siak, we współczesnym tv nie powinno być takiego problemu, że część HDMI nie spełnia swych funkcji i nabywca musi kombinować.