Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Jaki telewizor wybrać? - Pytania i porady
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Linkujesz C9 za 5200 zł podczas B9 jest za 400 zł taniej a telewizor dokładnie ten sam (lepszy procesor to ściema, i tak nic nie daje) Smile
No nie do końca te same. Diabeł tkwi w szczegółach, a tym jest różnica jasności. Ok 200 nitów więcej (średnia jasność HDR) w C9 robi różnicę Smile
Jak ktoś stawia liczby z testów ponad tymi w portfelu to może się zastanowić Tongue
Ogółem może głupie pytanie. Najlepszy obecnie 65 cali oled do 10K? C9 czy jednak coś innego? Pytam bo wierze, ze wielu z was ogarnia temat znacznie lepiej.
Panasonic 65gz1500 spokojnie kupisz do 10 k. Nie ma lepszego tv do 10k.
Spoko będę porównywał. Co według ciebie jest największą zaletą panasa wzgledem LG?
(16-06-2020, 22:45)Mierzwiak napisał(a): [ -> ]Linkujesz C9 za 5200 zł podczas B9 jest za 400 zł taniej
Ja tam bym bez mrugnięcia okiem dopłacił 4 stówki za 150-200 nitów więcej, ale każdy swój rozum ma. Smile

(16-06-2020, 23:30)Szczepan600 napisał(a): [ -> ]Najlepszy obecnie 65 cali oled do 10K?
Ja bym stawiał na C9 w tych pieniądzach, to jest mega uniwersalny telewizor ze świetnym systemem, który jest w dodatku w pełni gotowy na konsole nowej generacji, jeśli ma to dla Ciebie znaczenie. No i serwis LG też robi swoje, zawsze jest świadomość, że jak coś będzie nie teges, to w przeciwieństwie do konkurencji nie robią większych problemów. Jedynym problemem jest upłynniacz, który jest taki se, ale jako filmozerca i tak pewnie z tego nie korzystasz.

(16-06-2020, 23:33)Danus napisał(a): [ -> ]Panasonic 65gz1500 spokojnie kupisz do 10 k. Nie ma lepszego tv do 10k.
Lepszego pod jakim względem?
Właśnie nowe konsolki i chęć zmiany rozmiaru to moje główne motory napędowe. Jak kiedyś pisałem moje obecne 55 od razu miały Zostać wymienione i C9 wydaje mi się dobrym przeskokiem. O Panasie w takim ujęciu (jakoby górował) słyszę pierwszy raz. Jednak jak mówię... nie jestem super specem od nowych modeli TV itp. I dlatego pytam znacznie lepiej wbitych filmozercow. Bo moim prywatnym wyborem byłby C9 (bo jestem bardzo zadowolony z B8)
(17-06-2020, 00:08)Mr.Hankey napisał(a): [ -> ]
(16-06-2020, 22:45)Mierzwiak napisał(a): [ -> ]Linkujesz C9 za 5200 zł podczas B9 jest za 400 zł taniej
Ja tam bym bez mrugnięcia okiem dopłacił 4 stówki za 150-200 nitów więcej, ale każdy swój rozum ma. Smile


(16-06-2020, 23:30)Szczepan600 napisał(a): [ -> ]Najlepszy obecnie 65 cali oled do 10K?
Ja bym stawiał na C9 w tych pieniądzach, to jest mega uniwersalny telewizor ze świetnym systemem, który jest w dodatku w pełni gotowy na konsole nowej generacji, jeśli ma to dla Ciebie znaczenie. No i serwis LG też robi swoje, zawsze jest świadomość, że jak coś będzie nie teges, to w przeciwieństwie do konkurencji nie robią większych problemów. Jedynym problemem jest upłynniacz, który jest taki se, ale jako filmozerca i tak pewnie z tego nie korzystasz.


(16-06-2020, 23:33)Danus napisał(a): [ -> ]Panasonic 65gz1500 spokojnie kupisz do 10 k. Nie ma lepszego tv do 10k.
Lepszego pod jakim względem?
Pod wzgledem jakosci obrazu.
(17-06-2020, 04:55)Danus napisał(a): [ -> ]Pod wzgledem jakosci obrazu.
Polemizowalbym Wink
W blind shootoucie wyszło, że jednak C9 to najlepszy tv 2019 (a konkurował z flagowcem Panasonica GZ2000 Wink )
https://www.google.com/amp/s/hdtvpolska.com/najlepszy-telewizor-2019-w-uk-wyniki-hdtvtest-tv-shootout/amp/

Ale obiektywnie trzeba przyznać, że różnica jest tak mała, że dla większości nie do wychwycenia, także moim zdaniem którykolwiek tv z tych dwóch się wybierze to będzie się zadowolonym z jakosci obrazu.