Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Jaki telewizor wybrać? - Pytania i porady
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam takie pytanie - brat chce kupić tv uhd, koniecznie chce 75 cali, tak do około 7 tys. Do oglądania głównie filmów i seriali ze streamingu + meczy, sportu. Ma odtwarzacz płyt BD samsunga, może kupi jakąś konsolę.
Obecnie zastanawia się nad:
1) Sony XR-75X94K
2) Samsung Q7780C
Którego byście polecali bardziej?    
Nie pomogę Ci z wyborem. Choć ta cena za tą wielkość wydaje się podejrzanie niska. To pewnie i wymienione wybory mają jakieś niespodzianki widoczne dopiero w domu. A czy to jest zakup który ma nieść rozczarowanie. Ja wybrałem parę lat temu tv za 17 tys. A kupiłem media na promocji za 4.5 tys. I dziś nie mam uwag. Tata ma rację co do wielkości. Mój ma 65 cali i na początku wydawało się za duży. A teraz jak u kolegi korzystam z 80 cali to ten rozmiar wydaje się lepszy. Pozdrawiam.

Wysłane z mojego SM-S918B przy użyciu Tapatalka
Oba Super w tej cenie. Różnią się systemem. Sony Google TV a Samsung Tizen. Serwis lepszy Samsunga. Z obu będzie zadowolony

Wysłane z mojego SM-S918B przy użyciu Tapatalka
dzięki wielkie, to już sobie podejmie decyzjęSmile
Jedna drobna uwaga. Samsung nie ma Dolby Vision. Nie wiem czy zwróciłeś na to uwagę.
Tak, mówiłem bratu, dzięki.
Panowie,
nadal nie dokonano zakupu... oj

JVC LT-43VA3300
Rodzaj podświetlenia:
Direct LED

czy

PANASONIC TX-50MX700E
Rodzaj podświetlenia:
Edge LED
czy

JVC LT-43VAQ830P
Rodzaj podświetlenia:
Direct LED QLED

Jeśli popatrzeć na wiele komentarzy, EDGE należy uznać za bardziej awaryjny? Ja nie wiem już nic.
Może tutaj czegoś się dowiesz
https://youtu.be/heOlKRMHERQ?si=FCyWfAQU_4fJL1tU

czyli według twoich kryteriów najlepszy będzie
TCL 43C645 QLED 43''
według opinii powyżej z filmu.
Ten TCL bardzo dobry tv używam w pracy

Wysłane z mojego SM-S918B przy użyciu Tapatalka
JVC nie polecam. To już nie jest stary dobry JVC. W zeszłym roku kupiłem dla mamy. I to był błąd.
Wyprane kolory, nieintuicyjne menu. Sporo czasu zajęło mi ustawienie tego TV, żeby to jakoś wyglądało.
Także nie polecam.