Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Poważnie wyślą mi 20 osobnych przesyłek? :O
Ja ja wyciągam ten złom z puszki na listy to mówię, że mam dużo fanów i piszą do mnie.
(23-11-2018, 22:23)djgromo napisał(a): [ -> ]Pieniądze właśnie mi pobrało. Zamiast jednej dużej kwoty zassało ponad 20 małych za każdy produkt osobno. Wstępnie jak to podsumowałem to wyszło, że policzyło mi po kursie 4,69 czyli całkiem ok. Szykowałem się na jakieś 5+.

Również potwierdzam, chyba zawsze do tej pory wysyłali mi każdą jedną sztukę osobno (a za wysyłkę oczywiście liczą tylko raz - nie wiem jak im się to opłaca).
Ale z tym kursem to chyba musiałeś się pomylić, bo funt to aktualnie około 4,85 zł, więc trochę nieprawdopodobne żeby ktokolwiek (bank, PayPal) przewalutował Ci dopłacając do interesu Wink
Piotrek P u mnie było jeszcze mniej niż u djgromo . Nie wiem jak to jest przeliczane ale u mnie przeliczyli po kursie jeszcze niższym.
Hmm, Paypal? Bo jeśli jest jakiś magiczny trik na takie przeliczanie waluty to też chcę go znać Wink
Z ciekawości zalogowałem się aktualnie na stronkę i z sekcji wymiana walut wynika że w tej chwili 1 PLN = 0.1997 GBP, czyli 5,01 zł za funta...
(24-11-2018, 01:12)Piotrek P napisał(a): [ -> ]Hmm, Paypal? Bo jeśli jest jakiś magiczny trik na takie przeliczanie waluty to też chcę go znać Wink
Z ciekawości zalogowałem się aktualnie na stronkę i z sekcji wymiana walut wynika że w tej chwili 1 PLN = 0.1997 GBP, czyli 5,01 zł za funta...

Pisałem kilka postów wstecz, że płaciłem zwykłą kartą debetową. I takie kwoty mi zdjęli z konta, jak podałem.
Sprawdziłem jeszcze raz i u mnie pobrali mniej o 29 funtów względem tego co pisało w zamówieniu. Czyli kurs jednak wyszedł równe 5 zł. Z jakiegoś powodu nie ściągnęli pieniędzy za American Dad 1-12 mimo, że dalej jest dostępny. W paypalu te transakcje nie są podpisane czego konkretnie dotyczą, ale udało mi się je dopasować. Jak się wejdzie w przedmioty z zamówienia od strony zavvi to te ceny też są w cały świat. Np regularna cena przedmiotu to 29,99, jest promocja na 19,99. Przedmiot ten jest dostępny też w promocji 2 za 30, ale już w samym zamówieniu ma np cenę 16,09.
filmarena.cz wprowadziła wysyłkę do Polski z wykorzystaniem punktów odbioru Przesylkownia.pl. Cena 99 KCZ. Bardzo dobra opcja w porównaniu z wcześniejszymi cenami Smile
Od dawna to jest Smile. Głównie większe miasta
Może i od dawna ale nikt wcześniej chyba o tym nie informował (jest też opcja że przegapiłem info). Dopiero wczoraj Sokal w innym temacie wspomniał o tańszej wysyłce co było dla mnie impulsem aby to sprawdzić u nich