Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Arrow ładnie odlicza vacik jeszcze.

Cytat:Shipping £7.00
VAT -£8.04
Stawiam, że ten vacik koniec końców poczcie trzeba będzie zapłacić + 8,50 zł opłaty. Wkrótce na własnej skórze się o tym przekonam Smile
Skończyło się dobre. Mam do zapłaty 57 zł cła za 2 steelbooki z Zavvi. Dzisiaj już tego nie odbiorę, bo u mnie poczta otwarta do 15:30 i dopiero jutro dowiem się co i jak. Mam jeszcze 4 filmy w drodze i jak za każdy dojdzie mi płacić cło to będzie to koniec z zakupami z Zavvi Sad
Orientujecie się może czy Zavvi w takiej sytuacji zwróci pieniądze za poniesione opłaty?
FCUK. Ja nadal czekam na przesyłki, które miały dotrzeć normalnie w czerwcu, jeśli do wuja wafla już w czerwcu trafiły do UC, to ktoś tu chyba leci konkretnie w kule. Ale info żadnego nie dostałem o dopłacie. Jeśli tak to będzie teraz wyglądać, to żegnaj zavvi, farewell!
Uuuu czas chyba anulować Prawdziwy Romans w takim bądź razie, bo za taki romans z moim portfelem to ja podziękuję.

EDIT:
Koleżanka wysłała mi z UK zakupki z hmv. Wypisała deklaracje cn22 - > Gift i wartość total 5 funtów, zobaczymy czy będę musiał coś dopłacić.
Dotarła do mnie dzisiaj reszta zamówienia z Australii (01-06), tym razem 6 filmów w jednej paczce.
Fartuch.
Cały czas czekam na dwie przesyłki od nich z 01.06 i 03.06, ale dajesz nadzieję, że nie utknęły na cle Smile
Przed chwilą dostałem info od mojej mamy, że odebrała 3 paczki i zapłaciła cło 100 zł. Stawiam na zavvi skoro Dziel pisał, że coś płacił, bo zamawiałem tam 4 filmy, z których doszedł mi jeden.
Ale wtedy nic nie płaciłem, może się przyczepili, że były 3 paczki. Ewentualnie to mogą być 3 filmy z jbhifi.
Uff skończyło się na chwili paniki, poczta polska jak zwykle dała popis i przesyłki z zavvi (01.06, 09.06, 12.06) dostarczyła właśnie splecione razem gumkami recepturkami. Razem z czterema innymi przesylkami z amazonów .de, .it, i .es, których spodziewałem się najwcześniej jutro. Takiego combo naraz jeszcze nie trafiłem, zero dopłat na szczęście.
Byłem dzisiaj na poczcie odebrać te 2 paczki i zapłaciłem 57 zł opłat celnych to jest:
- 2x 8,50 zł za opłatę celno-skarbową
- 19 i 21 zł za podatek VAT

Podaję zdjęcia do podglądu. Paczki tradycyjnie wysłane z Guernsey. Napisałem dzisiaj do Zavvi w tej sprawie i zobaczę co odpiszą.