Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(23-01-2023, 14:38)pred895 napisał(a): [ -> ]po doliczeniu kosztów przesyłki nie jest już tak wesoło

<cebula>
Załóż konto na psa jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, dodaj coś jeszcze do koszyka i wykorzystaj kodzik -5 EUR na amazon.de i po sprawie Wink
Zrobiłem, nie działa Sad
To się przyda przy następnej okazji.
Kupował już ktoś z zavvi odkąd podnieśli opłaty? To jest to samo, co było wcześniej, czy jednak lepsze pakowanie i szybsza wysyłka (na stronie stoi 9-11 dni, czyli w sumie podobnie do starej wysyłki i wciąż mile za amazonem).
Mefisto od tego czasu przyszły od nich do mnie dwa filmy. Fakt, że złożyłem preordery jeszcze przed podniesiem cen. Przesyłka przyszla bardzo szybko jakoś 3 dni. Zazwyczaj to było chyba 7-10 dni. Jeśli dobrze pamiętam, to zamiast poczty polskiej doręcza mi paczki teraz DPD. Przykłąd 20.01 wysyłka i odebrałem 23.01. Pakowanie steelbooków takie jak było.
Z zavvi już dawno nic nie brałem. Dalej wysyłają filmy pojedynczo czy poszli po rozum do głowy i pakują dostawę w jedno pudełko? W opłatach po stronie polskiej dochodzi 8,50 zł w odprawie celnej w PL, ale jest bez dopłaty VAT czy trzeba się wykłócać z nimi? Czy może już w ogóle nie idzie pocztą polską?
Nie idzie pocztą, jest tracking, nie ma dodatkowych opłat.
Orientujecie się czy Second Sight pobiera za pre order kasę tuż przed wysłaniem czy w momencie zamówienia?
Ponoć od razu przy zamawianiu biorą kasę.
Dzięki!