Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Chciałem sobie coś zamówić z tego deepdiscount, założyłem konto, dodałem adres, zapłaciłem z paypala, a na końcu wyświetla mi się komunikat, że nie mogą zweryfikować tego adresu i jako inną propozycję podaje mi jakiś adres. Co mam zrobić w takiej sytuacji bo nie mogę złożyć zamówienia.
Edit: Dobra wziąłem use i przeszło. Zastanawiam się czy paczka dojdzie pod inny adres przy którym podałem moje imię i nazwisko, bo w paypalu nie da się stworzyć nowego adresu z innym imieniem i nazwiskiem niż posiadacza konta.
Czym zazwyczaj dochodzą paczki z Zaavi?. Poczta i listonosz, czy jakiś kurier?
W moim wypadku małe paczki z Guernsey przynosił listonosz. Jeśli zamówiłeś coś większego, to może chyba być kurier.
Pierwsze zamówienie ze sklepiku BFI - wysyłka 07.05 (piątek) dotarła 11.05 (wtorek). Chyba mój rekordowy Royal Mail.

Tymczasem wciąż czekam na przesyłki od Eureki wysłane 19.04, i zavvi 14.04.
(11-05-2021, 16:55)Pan Anatol napisał(a): [ -> ]W moim wypadku małe paczki z Guernsey przynosił listonosz. Jeśli zamówiłeś coś większego, to może chyba być kurier.

Zamawiałem tylko Tremors Limited Edition i nic więcej, wysłali 15 kwietnia. No nic trzeba czekać.
Dzisiaj mija miesiąc od zamówienia Tremors z Zaavi i cisza. Chyba już się nie doczekam, wam podochodziły zamówienia?.
Też nic - dam im jeszcze tydzień czasu, a jak nie dojdzie to trzeba będzie po raz pierwszy zgłosić zaginięcie przesyłki z zavvi.

Z kolei zamówienie z deepdiscount wysłane 02.05 dziś dotarło. Wielkościowo i wartościowo było to coś większego niż zwykle więc po raz pierwszy zrealizowali mi zamówienie przez kuriera (w PL dostarczył DPD). Pomimo tego, że przesyłka szła z USA to później pośrednik nakleił na przesyłkę etykietę z nadawcą z Holandii więc nie trzeba było niczego dopłacać.
U mnie z Zavvi zamówienie rekordowo szło 8 tygodni 01.12.2020-28.01.2021. Tylko raz, jedyny tak długo, reszta średnio 2 tygodnie.
Więc spokojnie, nic się tak łatwo nie gubi Wink
Ja ciągle czekam na ten 1 steelbook, który wysłali mi 6 kwietnia. Równo miesiąc od wysyłki napisałem do nich o tym zaginionym steelbooku i w tym tygodniu wysłali mi zamiennik. Pewnie skończy się na tym, że przyjdą oba Wink Żeby nie było tak źle, to dostałem dzisiaj rekordowo szybko paczkę z Zavvi, bo przyszła po 9 dniach od wysyłki Smile Mam też w drodze paczkę od nich wysłaną z trackingiem. Byłem trochę zdziwiony jak to zobaczyłem, bo nigdy wcześniej nic mi nie wysyłali w ten sposób. Spotkał się ostatnio ktoś z was z podobna sytuacją?
U mnie tak - filmy wysłane z zavvi:
- 12 kwietnia - brak
- 13 kwietnia - jeden dotarł 21 kwietnia, dwa 28 i jeden 29 kwietnia
- 21 kwietnia - dotarł 6 maja