Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Amazon.it wysyła do Polski, koszt to ok 3-3,5 EUR przy kilku filmach. Jak to na amazonach jest podstawa ok 3 EUR i doliczają grosze za kolejną sztukę. Paczki dochodzą do tygodnia max. Ostatnia doszła przez weekend (wsyłana czwartek, w poniedziałek u mnie).
(23-09-2019, 09:36)Juby napisał(a): [ -> ]Pytania do tych, którzy kupowali z amazon.it - Czy wysyłają do PL? Ile trwało dostarczenie zamówienia? Jaki jest koszt dostawy do PL? Czy nie robią problemów jeśli z otrzymanym produktem coś jest nie tak?

Z góry dzięki za odp.


Wysyłają do Polski do mnie paczki dochodziły zazwyczaj do 5 dni od zamówienia. Kiedyś zdarzyło mi się, że otrzymałem tylko 1 film a miało być 2 napisałem do supportu i mi go wysłali Smile
Jeżeli chodzi o koszt wysyłki to już nie pamiętam musisz sobie sprawdzić na stronie.
(23-09-2019, 09:36)Juby napisał(a): [ -> ]Pytania do tych, którzy kupowali z amazon.it - Czy wysyłają do PL? Ile trwało dostarczenie zamówienia? Jaki jest koszt dostawy do PL? Czy nie robią problemów jeśli z otrzymanym produktem coś jest nie tak?

Z góry dzięki za odp.

Kilka zamówien w zeszłym roku. Od momentu zamówienia do wysyłki upływało od 6 do 30 dni (nie było prawdopodobnie na stanie części towaru, zamówienie zostało podzielone i wysłane osobno). 4-6 dni od momentu wysłania do dostarczenia.
(23-09-2019, 09:36)Juby napisał(a): [ -> ]Pytania do tych, którzy kupowali z amazon.it - Czy wysyłają do PL? Ile trwało dostarczenie zamówienia? Jaki jest koszt dostawy do PL? Czy nie robią problemów jeśli z otrzymanym produktem coś jest nie tak?

Z góry dzięki za odp.
Juby, a nie najprościej założyć konto? Jest za darmo. Dodajesz do koszyka co chcesz kupić/wybierasz cennik dostawy/wybierasz walutę i kartę jaką chcesz płacić/widzisz jak na tacy co ile ma kosztować/jesteś zdecydowany klikasz płać, jak masz kody to używasz na tej planszy z podsumowaniem

Wszystko zależy co kupujesz od jakiego sprzedawcy, lub samego Amazonu. Każdy podawany cennik przez kogoś to zgadywanka. Wszystko zależy co kupujesz Smile
Jestem pod wrażeniem, że zaczynasz zakupy internetowe za granicą.
Jedno konto działa ze wszystkimi Amazonami. Reklamacje są wszędzie takie same.
Jeśli masz konto na 1 Amazonie np de to działa we wszystkich. Pozdr

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka
Przyczepię się. Nie do końca 1 konto na amazonie wystarczy do wszystkich. Na azjatyckich amazonach trzeba zakładać osobno.
Możliwe tam nue kupowałem

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka
Heh, zapytałem, a teraz nie mogę się zarejestrować. Próbuję, ale wyskakuje mi komunikat, że hasło, które utworzyłem dosłownie minutę wcześniej, jest nieprawidłowe. Jak chcę żeby wysłali mi nowe na maila, to nie przychodzi. Mail wpisany jest poprawnie. Hasło też. Tongue

Chyba to oleje i przepłacę na allegro.
Spokojnie chłopie, wrzątkiem cię tam polewają? System ma zadyszkę. Poczekaj. nic nie rób z hasłami i będzie dobrze, chyba , że za klikałeś przypomnienie hasła na śmierć.
Tak, polewają. Ten sam produkt (tylko trochę droższy) ktoś wystawia na allegro i czas aukcji dobiega końca.

Wczoraj dostałem maila z tego amazonu podobno o 17:49 (mimo to, pisałem tutaj o 18:11 i nic nie miałem na skrzynce). Dziś, po kilku próbach zalogowania się z otrzymanym kodem potwierdzającym, udało mi się przejśc wpisywanie maila, hasła i... znowu wyskoczyło mi, że dla pewności mam podać kolejny kod potwierdzający, który wysyłają mi na maila. I tak czekam. Godzinę. Na maila, który może mi przyjść niewiadomo kiedy, a ja nie mogę bez niego się zalogować. Włosi chyba nie chcą moich pieniędzy. Tongue