Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy ktoś jeszcze ma problem z promocją 5 za 30 na francuskim amazonie? Kod wpisany do koszyka nie działa, a wg zasad trzeba zrobić raczej to:

Cytat:How to take advantage: choose 5 products from the selection on this page by clicking on "Add to cart". Once your selection is complete, click on the "Access your cart" button. The promotion will then be automatically applied to the total amount of your order if you are eligible, and will be displayed during the last step of confirmation of your order.

Tyle tylko, że nie mogę wyświetlić wszystkich przedmiotów w promocji na jednej stronie, a po zmianie strony te radosne, żółte guziczki "Add to cart" po prostu sobie znikają. Po prostu CDK?
Mefisto, jestes pewien ze wszystkie rzeczy w koszyku masz z ''amazonu'' nie od kogos, kto tylko sprzedaje na ich stronie?

U mnie ta promocja dziala.

Edit:

Wydaje mi sie, ze problem nie w tym, ze nie mozesz wyswietlic wszystkich wydan na jednej stronie, bo nawet gdyby tak bylo, to nie masz gwarancji, ze to co dodajesz do koszyka jest sprzedawane bezposrednio przez amazon.

Jak klikniesz w cene przy danym wydaniu to powinna si pojawic lista ze sklepami i cenami i wtedy wybierasz amazon i to dodajesz do koszyka. Robisz tak 5 razy i powinno byc ok, bez wpisywania kodu czy iinnego badziewia.
(06-04-2019, 15:37)paniron napisał(a): [ -> ]Mefisto, jestes pewien ze wszystkie rzeczy w koszyku masz z ''amazonu'' nie od kogos, kto tylko sprzedaje na ich stronie?

Tylko jeden ma Vendu par FILM-OFFICE et expédié par Amazon, ale to powinno być bez znaczenia, skoro wszystkie filmy są dostępne w promocji na jej głównej stronie.

EDIT: udało się mocno okrężną drogą, ale i tak przypał lekki.
W tego typu promocjach od zawsze trzeba wybrać produkty sprzedawane bezpośrednio przez Amazona, inaczej promocja nie zadziała.
Nie wiem o jaki konkretnie film chodzi, ale możliwe, że ten sprzedawca FILM-OFFICE oferuje ten film taniej i wskoczył wyżej od amazona. Możliwe też, że film bezpośrednio od amazona już się wyprzedał/nie mają go na stanie. W takich sytuacjach trzeba sobie ręcznie wybrać Amazona jako sprzedawcę.
Oho, kolejna promka, której funkcjonowania technicznego nie jestem w stanie pojąć. Niemcy 10 za 50 i takie cuś:

Cytat:Wyniki nie obejmują produktów dla dorosłych.Wyświetl wszystkie wyniki

Tylko że przy wybraniu tej opcji, czy nawet przejściu na kolejną stronę siateczka przeglądania automatycznie zmienia mi się na wygląd kolumnowy, a 28 stron na ponad sto i nijak nie można tego zmienić. Amazon znowu pojebało? Ktoś, coś?
ma ktoś z Was dojście do zakupów z jakimiś znośnymi kosztami wysyłki z Węgier? znalazłem kilka sklepów ale bez wysyłki za granicę. Z tego co zdążyłem się zorientować mają horendalne ceny za przesyłki. ok 100zł... zamawialiście kiedyś coś z Węgier?
dzięki
Przecież na alledrogo masz sprzedawców z Węgier zamów sobie coś od nich
(20-04-2019, 10:16)Wolfman napisał(a): [ -> ]Przecież na alledrogo masz sprzedawców z Węgier zamów sobie coś od nich

hmm - nie mam pojęcia jak wyszukać sprzedawcę z Węgier na allegro. Rozumiem, że masz na to jakiś sposób? podeślesz link?
(20-04-2019, 11:09)bartnikp napisał(a): [ -> ]
(20-04-2019, 10:16)Wolfman napisał(a): [ -> ]Przecież na alledrogo masz sprzedawców z Węgier zamów sobie coś od nich

hmm - nie mam pojęcia jak wyszukać sprzedawcę z Węgier na allegro. Rozumiem, że masz na to jakiś sposób? podeślesz link?

Np ten:
https://allegro.pl/oferta/bad-boys-2-blu-ray-polsky-lektor-nowy-7917283474

Cool
Choćby ten:

https://allegro.pl/uzytkownik/friedelt?bmatch=baseline-var-cl-n-uni-1-4-0312

Kupowałem u niego niedawno Szybkich i martwych.