Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W sumie to miałem się spytać, bo też miałem z tym problemy.
Chyba trwają tam jakieś prace zważywszy na komunikat, który pojawia się na stronie:
Cytat:Malheureusement notre site n'est actuellement pas disponible
Po polsku za wujkiem google "Niestety, nasza strona jest obecnie niedostępna".
Na polskim IP jest taki komunikat, z kolei przez brytyjski lub amerykański IP sklep normalnie śmiga.
Poczta polska to już nawet w niedzielę wyrabia normę widzę. Więc podejrzewam, że okres świąteczny i braki kadrowe to mogą być ciekawe najbliższe tygodnie.
InPost to samo dostawa do paczkomatu nawet w bloody sunday Big Grin
Taka ciekawostka. Można zamówić Siedem na zavvi w wersji kolekcjonerskiej z dostawą do PL


https://www.zavvi.com.pl/4k/se7en-what-s-in-the-box-special-edition-4k-ultra-hd-steelbook/15056870.html


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Jedyne 447 zł plus dostawaWink Zdziwiłem się bardzo, może mają za dużo egzemplarzy i boją się, że nie sprzedadzą w tej cenieWink
Po dłuższej przerwie zrobiłem zamówienie w australijskim jbhifi i nawet dostałem nr. do śledzenia przesyłki.
Jest szansa, że przesyłka szybciej dojdzie (ostatnie dwa zamówienia to było chyba 2 i 6 miesięcy Big Grin ), czy raczej płonne nadzieje? Wink
Chyba pierwszy raz spotykam się z tym, że tracking nie przyjmuje mi numeru paczki, twierdząc, że takowy nie istnieje. Biorąc pod uwagę, że paczunia już jest opóźniona to powinienem się martwić? Smile
Skąd? Jak? Gdzie sprawdzasz? Znowu jesteś zbyt tajemniczy by udzielić sensownej odpowiedzi Tongue
Amazon, DPD.