Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zdarza się, nic nadzwyczajnego z taką wysyłką
Kilkanaście lat robię zakupy na amazonach i nie spotkałem się jeszcze z taką sytuacją więc jak dla mnie jak najbardziej nadzwyczajna sytuacja.
Jeśli rzeczywiście dwa osobne zamówienia połączyli sami z siebie w jedno to najwyżej poleci zapytanie dlaczego dwa razy zapłaciłem za wysyłkę Smile
Najważniejsze jednak aby przyszło to co ma przyjść.
Mi sie zdarzyło kilka razy. Raz pobrali nawet podwójnie za shipping. Ale oddali.
Ile czekacie zazwyczaj na paczkę przy przy darmowej dostawie z Amazon.de?
Powinni Ci podać przewidywany termin dostarczenia. To wszystko zależy skąd wysyłają. Jak z magazynów w Polsce, to zwykle 2 dni czekam (kurier Pocztex). Jak z Niemiec czy Francji, to zwykle pięć dni roboczych (kurier DHL).
Kupował ktoś na wowhd.co.uk/? Szybko wysyłają? Bezpiecznie pakują? Informują o wysyłce? Smile
Na wowhd.co.uk - nie, ale na wowhd.us - tak (darmowa wysyłka do Polski). To ten sam sklep. Wysyłają dość szybko. Jak mają towar na stanie, to i na następny dzień. Informują o wysyłce mailem. Pojedyncze wydanie (np. CD lub BD/DVD) pakują w karbowany w środku kartonik. Większą ilość w kartonowe pudełko. Czas oczekiwania z USA - ok. 2 tygodnie. Ogólnie sklep można polecić.
Wczoraj przyszła do mnie paczka z amazon.com dokładnie czekałem 15 dni wysyłka standardowa. Szybko przyszło tylko szkoda że wysyłają w zwykłej kopercie bombelkowej przez co trochę pogniótł mi się slipcase od filmu Lśnienie. Mogliby wysyłać tak jak pozostałe amazony w tekturowych opakowaniach.
(08-11-2019, 11:54)djgromo napisał(a): [ -> ]Ile czekacie zazwyczaj na paczkę przy przy darmowej dostawie z Amazon.de?

Do mnie przychodzą jak chcą, czasem następnego dnia, czasem 5 dni później (mówię tylko o głównym, bo z marketplacee to wiadomo)
(08-11-2019, 17:07)Mister Tadeo napisał(a): [ -> ]Na wowhd.co.uk - nie, ale na wowhd.us - tak (darmowa wysyłka do Polski). To ten sam sklep. Wysyłają dość szybko. Jak mają towar na stanie, to i na następny dzień. Informują o wysyłce mailem. Pojedyncze wydanie (np. CD lub BD/DVD) pakują w karbowany w środku kartonik. Większą ilość w kartonowe pudełko. Czas oczekiwania z USA - ok. 2 tygodnie. Ogólnie sklep można polecić.

Ten sam sklep, to czym to się różni? Myślałem, że wowhd.co.uk to wersja europejska tego sklepu?