Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
A pokaż swoje maile które do nich napisałeś. Wszyscy chętnie udostępniają co też te złowieszcze korpo-sklepy odpisują ale korespondencja która do nich idzie jest jakąś tajemnicą? Wink
Przyszła do mnie przesyłka z importcds i niespodzianka zero opłat.
A jaki był kraj nadawcy na przesyłce ? Holandia ?
Możesz wkleić info z trackingu ?
Dzisiaj dwie przesyłeczki z Amazonu - zero opłat. Tak piszę, żeby nie było.

BTW słyszał ktoś kiedyś o wanbexpress? Zamówiłem sobie na polskim amazonie małą pierdołę, teraz widzę, że idzie z Chin właśnie za pomocą tego czegoś i... 21-06-30 22:42 Poland Parcel has arrived at destination country, will be delivered in the upcoming days. Trzy tygodnie później ani widu. Jeśli naliczą mi do tego vacik to ja pierdolę taki biznes, skoro kupiłem to teoretycznie w polskim sklepie za polskie złotówki.
(14-07-2021, 16:55)misfit napisał(a): [ -> ]A jaki był kraj nadawcy na przesyłce ? Holandia ?
Możesz wkleić info z trackingu ?
Adres był z USA, ale pod tym kodem kreskowym był ciąg liczb kończący się na NL.
[Obrazek: ME1Z4DC_t.jpg]
To się jeszcze na PostNL załapałeś, z przesyłkami nadanymi od 1 lipca już tak fajnie nie ma.
Kupiłem przedmiot na eBay w ramach wysyłki międzynarodowej. Opłaciłem VAT od importu przy zamówieniu. Minęły 3 dni i dostaje maila, że mam dokonać odprawy celnej. WTF
(14-07-2021, 07:09)Mierzwiak napisał(a): [ -> ]Nie około 50 PLN tylko 23% VAT + 8,50 zł.
To dlaczego za 2 przesyłki w tym jedna z zavvi bo pytałem , biała twarda koperta jest do zapłacenia prawie 50 pln. Skąd oni wzięli te ceny?
Na przesyłkach z zavvi masz podaną wartość zamówienia, od niej płacisz 23% podatku plus za każdą przesyłkę 8,50 zł.
Dzięki, Aha czyli steelbook 150 to wyjdzie te 45 PLN złocisza dla złodziei. Świetna decyzja. Na pewno będę zamawiał. Jeszcze tych magazynów nie przenieśli to UE. Nie wiem na co czekają.