Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Według regulaminu trzeba zrobić zakupy z platnością MC ORAZ wysłać swojego maila wpisując go w pole na stronie konkursowej którą linkowałem. Jesli ktoś tych warunków nie spełnia to problem z głowy, inna sprawa że oczywistym jest, że doszło do jakiejś pomyłki. Nie im pierwszym i nie ostatnim sie to zdarzyło, strzelanie focha na sklep i wieszanie na nim psów z tego powodu? Serio?
(09-05-2019, 13:09)Mierzwiak napisał(a): [ -> ]Nie im pierwszym i nie ostatnim sie to zdarzyło
Zgadza się, morele miało większą wtopę. Już u nich nie kupuję, ale z innego powodu niż wyciek danych Klientów. Co do zavvi, to kupiłem tam BD tylko trzy razy (wszystkie w tym roku) bez absolutnie żadnych problemów. Płyty był na czas  (no, jedna z małym poślizgiem), przyzwoicie zabezpieczone. Na pewno nie jeden raz jeszcze coś u nich kupię. Nie zmienia to jednak faktu, że ta sytuacja wygląda słabo.
BTW, zdarzyło się komuś w ostatnim czasie, że przesyłka z zavvi nie została dostarczona w czasie powyżej miesiąca?
Ostatnie 2 zamówienia z Hiszpanii szły ponad miesiąc.
No, ja również lecę na zlot do Madrytu Wink. To do-zo na stadionie! Big Grin
Finał sprawy jest taki:

UEFA CHAMPIONS LEAGUE COMPETITION UPDATE

You might have received an email from us this morning congratulating you on winning tickets to The UEFA Champions League Final.

Unfortunately, this email was sent in error and we are very sorry. There is only one official winner who will be contacted separately.

As a thank you for being a loyal customer and a gesture of goodwill here’s an extra 15% off in-stock items with code 15GOGW
I się wyjaśniło Wink
Kod działa w połączeniu z innymi promocjami, np. 2 UHD za £30 Smile
Kto jeszcze wygrał wyjazd do Madrid z zavvi?
Fajny zarcik tylko troche po 1 kwietnia ha ha
Wygląda na to że chyba każdy kto ma tam konto Smile