Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(20-12-2019, 11:11)misfit napisał(a): [ -> ]Mefisto, Pred - macie jakiś postęp co do tych zaległych filmów z zavvi na BF czy nadal bez zmian ?


Małpy doszły po 21 dniach od wysyłki, tak więc ewentualnie dojdzie to wam jakoś po Świętach albo na Nowy rok . A w międzyczasie zavvi prawie dwa tygodnie przed premierą steelbooka z trylogią Hellraisera pobrało mi siano i już wysłali. Nie byłem przygotowany na taki wydatek jeszcze w tym roku, więc żrem resztki Świąteczne do 10tego Tongue
(26-12-2019, 12:04)pred895 napisał(a): [ -> ]Nie byłem przygotowany na taki wydatek jeszcze w tym roku, więc żrem resztki Świąteczne do 10tego
Jak to przed premierą? Premiera pierwszego druku była, a teraz będzie premiera kolejnego. Już nie ma nazw limitowany
Co do jedzenia, to zrobimy zbiórkę 50PLN, na kg ryżu, makaronu, margarynę, 5 kg ziemniaków, bułki, kilka paczek chodoszoków i sos.
A może tak przestań wybrzdękiwać te swoje farmazony, bo każdy ma głębokim poważaniu te twoje mądrości z dupy i inne rady i twoje małe co nieco oblewane ciepłym moczem przez wszystkich tu zarejestrowanych.
(26-12-2019, 22:53)pred895 napisał(a): [ -> ]bo każdy ma głębokim poważaniu te twoje mądrości z dupy i inne rady i twoje małe co nieco oblewane ciepłym moczem przez wszystkich tu zarejestrowanych.
A może swoją kulturę osobistą zachowaj sobie w domu, wnosić jej tutaj nie musisz. Nie tworzy świątecznego klimatu jak ci się wydaje. Btw jakbyś sprawdzał to daty często się u nich zmieniają. To jest kolejny wypust w styczniu. Ad astra też zmienili premierę dostawy.
Ktoś może sprawdzić i mi napisać, czy może zalogować się na swoje konto w BFI Shop. Bo już próbowałem kilka razy, zmieniałem hasło i bez przerwy zamiast zalogować się na konto to widzę komunikat "Something is wrong".
Ktoś jeszcze czeka na filmy z Black Friday @ amazon.com (przesyłka Standard) ?
(03-01-2020, 12:25)misfit napisał(a): [ -> ]Ktoś jeszcze czeka na filmy z Black Friday @ amazon.com (przesyłka Standard) ?

Odnośnie wysyłki z amazon.com też chciałem zamówić kilka filmów przed świętami i zauważyłem że np. za standardową wysyłkę bez śledzenia przy zakupie 3 filmów wychodzi prawie 20$ a gdy zamawiałem ostatni raz w październiku to zapłaciłem za wysyłkę 3 filmów 12$. Podnieśli ceny za wysyłkę do Polski?
Ja czekam, ale to miało właśnie być jakoś 27.12 - 03.01 + dokładając noworoczną zawieruchę na światłowodach przyszły tydzień powinien być realny.
Faktycznie coś pozmieniali i teraz przy 1-2 filmach AmazonGlobal Expedited wychodzi taniej niż Standard bez trackingu, a przy 3 filmach Standard jest nawet droższy od AmazonGlobal Priority.
Niezłe jajca.
(03-01-2020, 13:01)misfit napisał(a): [ -> ]Faktycznie coś pozmieniali i teraz przy 1-2 filmach AmazonGlobal Expedited wychodzi taniej niż Standard bez trackingu, a przy 3 filmach Standard jest nawet droższy od AmazonGlobal Priority.
Niezłe jajca.

Jest taniej ale przy tej formie wysyłki pobierają jescze jakieś 12$ za opłaty przewozowe depozytu i wychodzi w sumie 26$ za wysyłkę