Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dzieki! Punkcik poleciał
(10-10-2023, 07:40)kulcikriu napisał(a): [ -> ]Dowiedziałem się, że podobno była awaria i Royal Mail miał problem z obsługą IOSS.

Chyba na to samo trafiłem, tyle że ze sklepiku Eureki. Do zapłaty poza haraczem był też vacik. Trzeba będzie przetestować support Eureki...
Powodzenia! Second Sight bez problemu już mi oddał kasę - i to całość, łącznie z haraczem pocztowym.
Co się dzieje z wowhd? Dziś dzwoniła jakaś babka z WER Lublin, że mają do mnie paczkę, ale nie ma podanego adresu, było tylko napisane "Marketplace Japan" kod pocztowy miasto i mój nr telefonu.
Z pierwszą babką jeszcze dało się dogadać, chciała mi wysłać jakieś info mailem/listem poleconym, ale potem odezwała się druga, że oni to nic nie mogą i w ogóle nie wiedzą, czy ja to ja (Big Grin) i muszę napisać do sklepu, żeby w USA na poczcie nadali jakiś list z moim adresem z wypełnionym jakimś drukiem.
Osz fuck, czeka mnie to samo.

Zamawiałem od nich ostatnio i przesyłka normalnie dotarła, ale druga właśnie w śledzeniu wyświetla mi mój kod pocztowy, PL i Marketplace Japan :/
(03-07-2023, 14:09)Mefisto napisał(a): [ -> ]WOWHD to jednak debile. Przy shipping adres jak wół stoi imię, nazwisko i cała reszta, z telefonem włącznie, a ci znowu wysłali na sam kod pocztowy xD

pozdrawiam Smile
Wykonałem uderzenie wyprzedzające i napisałem do PP Smile
Mialem to samo, gdyby babka z poczty sama do mnie nie zadzwonila, paczka by sie gdzies zapodziala
Zastanawiam się od czego to zależy. Zamawiałem po raz pierwszy w WOWHD. Paczka wysłana 28.09. Dzisiaj listonosz bez problemu paczkę dostarczył.
(17-10-2023, 10:24)sydney33 napisał(a): [ -> ]Zastanawiam się od czego to zależy. Zamawiałem po raz pierwszy w WOWHD. Paczka wysłana 28.09. Dzisiaj listonosz bez problemu paczkę dostarczył.

Ja też jak pierwszym razem zamawiałem, to doszło bez problemu. A teraz coś im się odmieniło.
@Mierzewiak i co w końcu z Twoją paczką? Bo do mnie wczoraj wieczorem dzwoniła ta pierwsza babka, że mają podjąć decyzję w mojej sprawie i dziś do mnie zadzwonią.