Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dzięki, wybrałem opcję "You will lose access to benefits and will be refunded £7.99", czyli jest szansa, że odzyskam kasę Smile Uważajcie z tym primem
Wie ktoś jak ma się sprawa z zamówieniem na Amazonie rzeczy z różnych promocji w jednym zamówieniu? Na amazon.it chciałem skorzystać z dwóch promocji (dokładniej 2x-50% i 5 tytułów za 20 euro) i przy finalizacji zamówienia łapie mi tylko tę pierwszą promocję. Nie da się tego jakoś obejść?
Też tak miałem na czacie, z konsultantem załatwiłem ta sprawę usunęli mi koszty transportu bo musiałem zrobić dwa osobne zamuwienia
(08-01-2019, 20:24)Maras napisał(a): [ -> ]Też tak miałem na czacie, z konsultantem załatwiłem ta sprawę usunęli mi koszty transportu bo musiałem zrobić dwa osobne zamuwienia
Dzięki, napisałem właśnie do nich.
WOW - Arrow z trackingiem zawitał do mojego domu w mniej niż 24 godziny. To rozumiem.
Tego się bym nie spodziewał Big Grin Przesyłka z USA obsrana ale za to ktoś spakował ja w folię żeby nie było i ten komentarz..

[Obrazek: 3e82601089555794.jpg]
Nie kupowałeś "Ptaki" Hitchcocka w kolekcjonerskim wydaniu? Wink
Akurat nie tym razem Tongue
Słowem gówniana sprawa Big Grin
Shit happens Confused