Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nie no szok i niedowierzanie, pakiet Columbii z brytyjskiego amazona przyszedł z naklejką FRAGILE, karton był wypchany papierem dookoła drugiego kartona w którym był zestaw Columbii… uwaga obłożony folią bombelkową. Dla Mnie lekki szok


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Czy ktoś zamawiał kiedyś z blu-shop.cz? Dziwna sytuacja, złożyłem zamówienie, nie zdążyłem go jeszcze opłacić, a dostałem już fakturę na maila, na której jest napisane wielkimi literami "proszę nie płacić" i paczka została nadana, mam jej śledzenie.
Pobranie będzie
W paczkomacie jest taka opcja w ogóle?
Jest taka możliwość
Trzeba jednak zaznaczyć, że nie każdy paczkomat posiada opcję dokonywania płatności, warto zawczasu sprawdzić i ewentualnie przekierować paczkę w inne miejsce. Kiedyś miałem taką sytuację, że kurier wsadził przesyłkę pobraniową do paczkomatu bez czytnika kart płatniczych i dupa, przesyłka musiała wrócić do nadawcy.
Nie jestem pewien, ale wydaje mi się że można przez aplikację zapłacić blikiem. Warto zadzwonić na infolinię


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wpisujesz chyba kod blik na ekranie paczkomatu. Tak to chyba było


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Jak masz aplikacje i ogarniasz Blik, to zapłacisz bez problemu. Sprawdzone.
Mój przypadek miał miejsce dobrych kilka lat temu, dzisiaj prawdopodobnie jest już inaczej.
Nie było pobrania, paczka była normalnie do odebrania. Pozostaje napisać do nich maila i wyjaśnić.