Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Z zavvi zamawiam niemal regularnie od kilku lat i żaden film mi jeszcze nie zaginął. Mialem dwa przypadki gdy sie zniecierpliwilem czekaniem, zglosilem to i wyslali mi drugi film a pierwszy i tak w koncu doszedl. Z tego co zauwazylem wydania w slipcase moga isc nawet 2 miechy wiec nie ma co sie stresowac tylko cierpliwie czekac.
Nie doszukiwalbym sie tez jakiegos schematu w ich wysylkach. Czasami film zamowiony znacznie pozniej dochodzi przed tytulem ktory zamawialem miesiac temu.

Wysłane z planety LV-426 przy użyciu Tapatalka
No ja wcześniej też miałem dwa przypadki gdy przesyłka szła dłużej niż zwykle - z tego co pamiętam to Bourne'y z Hiszpanii przyszły nieco ponad miesiąc od wysyłki oraz niedawno z zamówienia 4 filmowego jeden z filmów gdzieś się zawieruszył i przyszedł dwa tygodnie po reszcie.

W tym przypadku o tyle jest ciekawie, że 14.04 zavvi wysłało do mnie trzy filmy jednocześnie (zwykłe wydania UHD promocyjne w plastiku po 10 EUR). Żaden póki co nie dotarł. Prawdopodobieństwo aby każdy z trzech filmów zaliczył taką obsuwę jest znikome, więc podejrzewam, że albo filmy z jakichś powodów nie zostały wysłane lub coś się wydarzyło w początkowej fazie transportu.
Moje ostatnie dwa zamówienia z zavvi (z 26.03 i 20.04) w promocjach 3 za 30 dochodziły razem czyli wszystkie trzy przesyłki z filmami znajdowałem w skrzynce w tym samym momencie. Więc może Twoje też podróżują razem i razem gdzieś utknęły.
Zakładam, że filmy dotarły w normalnym terminie - tzn. po ok. dwóch tygodniach. Też tak zwykle mam, że listonosz przynosi całość tego samego dnia. Czasami zdarza się, że część przychodzi kilka dni później lub też trafi się sztuka, która dociera 2 tygodnie po reszcie.

Ale w ciągu ponad 10 lat kupowania w zavvi nie miałem jeszcze takiej sytuacji aby wszystkie trzy filmy wysłane w tym samym czasie zaliczyły taką obsuwę. Więc nie robię sobie wielkiej nadziei, że jednak dojdą.
U mnie 6 filmow z promki zavvi ostatnio dochodzily w roznym odstepie czasu i ilosci. No ale to byly okolice Bozego Narodzenia/Sylwestra.
Rekord nalezy do total recall 4k rocznicowy w slipcase... bardzo mi zalezalo na tym wydaniu i filmie i juz stracilem nadzieje ze dojdzie... ale po ok. 2 miechach dotarł ... w koncu! Smile

Wysłane z planety LV-426 przy użyciu Tapatalka
(14-05-2021, 23:22)Mierzwiak napisał(a): [ -> ]U mnie tak - filmy wysłane z zavvi:
- 12 kwietnia - brak
Dotarł!

Film w całości, ale koperta brudna i zdezelowana jakby przeszła przez wydarzenia z 1917 Smile
Nadawca z Guernsey czy coś innego ?
Guernsey, nie inaczej.
Dziś, czyli równo po trzech tygodniach od zamówienia, przyszła moja paczka od importCDs.com. Z zewnątrz wyglądała śmiesznie/strasznie (taka trochę pognieciona tekturowa koperta), ale w środku wszystko w porządku, nawet slip z zestawu Eclipse w niezłym stanie. Smile Zatem można polecić, przynajmniej jeśli chodzi o kupowanie takich mniejszych i jednak dość wytrzymałych rzeczy.
A mnie wsiąkła jedna paczka z zavvi, to wybrałem żeby mi przysłali zamiennik, a oni chcą żebym im potwierdził mój adres. Huh Nic z tego nie rozumiem.