Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Może napisać do obsługi z zapytaniem WTF ?, bo powinno być jakieś logiczne wyjaśnienie tej chorej sytuacji.
Ja Battle Royale brałem z zavvi, gdzie z kodem "spawn10" można wydanie 4K dostać za 54£. Ten kod działał mi narazie na wszystko, co nie było pre-orderem. Nie znam żadnego, aktualnie działającego kodu 15% off, przy zakupach powyżej 60%. Ostatni się przeterminował kilka dni temu... Tylko, że ja się nie muszę o wysyłkę martwić.

Co do Zack Snyder's Justice League - to wydanie UK ma tylko dwie płyty 4K, inne kraje mają chyba dodatkowo płyty Blu-ray.
(27-04-2021, 21:54)misfit napisał(a): [ -> ]Premiera była wczoraj, wciąż niedostępny dla osób spoza UK. Zmieniamy IP na UK i jest dostępny.
Czyli niedostępny ale jednak dostępny? No to rzeczywiście LOL i to taki podwójny...

PS. Z brytyjskiego IP francuska Liga też jest niedostępna.
Tak jak pisałem to dotyczy wszystkich. Czyli większość pre-orderów z Amazona UK mogą zamawiać tylko Brytyjczycy, z Amazona DE tylko Niemcy, z Amazona FR tylko Francuzi, itd. Dla reszty te filmy widnieją jako niedostępne.
Na Amazonie UK takie akcje z pre-orderami nagminnie zaczęły się zdarzać od ok. połowy 2020. A od tego roku sytuacja ma miejsce we wszystkich Amazonach.

EDIT:
(19-04-2021, 16:12)djgromo napisał(a): [ -> ]Chciałem zamówić sobie kilka filmów z amazona.uk. Przy checkoucie wyskoczyło mi, że chcą mi dać 30 dni triala na prime. Potem koszty wysyłki skoczyły mi o 500 zł Smile

[Obrazek: opTDVeb.png]

Anulowałem prime i dalej mi zostały te chore ceny. Da się coś z tym zrobić?

Na to samo dałem się namówić i również koszty wysyłki wzrosły, ale nie aż tyle... Smile
Tak więc pilnujcie się - można wszystko odkręcić na czacie, ale to zabiera czas.
Pisałem już poprzednio. Wystarczy opróżnić koszyk, anulować Prime, wylogować się i na nowo zalogować, zrobić zakupy i koszty przesyłki będą już normalne. Przynajmniej tak było w moim przypadku.
No tak, ale gdy robi się anulację Prime'a na stronie to i tak zacznie ona obowiązywać po 30 dniowym darmowym okresie. Chyba, że coś się ostatnio zmieniło i anulacja skutkuje natychmiastową utratą członkostwa.
Nie skutkuje natychmiastową utratą członkostwa.
Kilka dni temu anulowałem Prime'a i pomimo anulacji Amazon przy każdym wejściu i zalogowaniu pisze mi, że za ileś tam dni wygaśnie mój Prime.
Tak właśnie myślałem.

Ciąg dalszy Amazonowych dziwactw.
Battle Royale 4K (i wiele innych rzeczy) po 10 dniach od premiery wciąż jest niedostępny do kupienia pod adres i z ip PL i ogólnie dla całej Unii Europejskiej (cały czas widnieje napisik temporarily out of stock od momentu pojawienia się tego tytułu na Amazonie dla krajów spoza UK), ale coś się ruszyło i Białorusini, Rosjanie, Serbowie, kraje Afryki, Ameryki Południowej i Północnej i Azji mają ten tytuł jako dostępny.
Pogratulujmy tym krajom, że Amazon patrzy na nie przychylnym okiem.
Zgadza się. Członkowstwo wygaśnie dopiero po miesiącu pomimo anulacji . Ale w moim przypadku przynajmniej koszty wysyłki naliczały się już normalnie przy kolejnym zamówieniu, gdy anulowałem prime.
Kupiłem z Zaavi Tremors i podali w mailu, że ma dojść 22-28 kwietnia. Mamy 6 maja, czy to normalne, czy zacząć się martwić?