Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(06-12-2023, 08:41)slavekg napisał(a): [ -> ]Niedawno kupiłem na Rarewaves 5 filmów - i to jedno zamówienie podzielili na... 4 przesyłki. Nie miałbym z tym większego problemu, gdyby nie fakt, że za każdą paczkę PP kasuje 8,50. I tak pierwotny koszt wysyłki został potrojony.
Miałem to samo, filmy w oddzielnych kopertach i 8,50 zł za każdy.
(04-12-2023, 14:28)Mefisto napisał(a): [ -> ]Czy komuś jeszcze nie wysłali Hakera i/lub Miami Vice? Smile

U mnie z kolei Szulkin stoi w przygotowaniu do wysyłki od poniedziałku Tongue
No już wysłali w końcu łaskawie, ale trochę słabo, biorąc pod uwagę, że preordera zrobiłem 3 miesiące temu. Ale to chyba już przedświąteczny szał, bo widzę, że zaczęli rozbijać niemal każde zamówienie na pojedyncze przedmioty, które wysyłają czym popadnie i często z dużym opóźnieniem względem złożenia zamówienia.
Czy Eureka zawsze wysyła paczki bez możliwości śledzenia i ile mniej więcej się zwykle czeka na przesyłkę?
ja w sumie raz zamawiałem - czekałem tydzień, wysyłali bez śledzenia, dopłaciłem prawie 40 zł przy kwocie 37 funtów, czyli ok 187 zł.
Dzięki! U mnie to już 10 dni roboczych i nadal nic. No cóż, zobaczymy w przyszłym tygodniu.
Na ostatnie dwie paczki czekałem ok. 3 tygodnie, no i trzeba było dopłacić vacik, który udało się odzyskać poprzez support Eureki.

EDIT:

Też nie możecie wejść od kilku dni na fnac.com? U mnie tylko vpn pomaga. ISP - Orange.
Złożyłem zamówienie na amazon.com w poniedziałek. Do tej pory nie wysłali towaru, nie pobrali nawet kasy z konta. Czyżby mieli aż takie obłożenie z powodu świątecznej gorączki zakupowej?
Od kilku tygodni też nie mogę wejść na fnac.com.
(09-12-2023, 12:03)leszekm napisał(a): [ -> ]Od kilku tygodni też nie mogę wejść na fnac.com.
Mam tak samo