Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Obstawiam, że listonosz nie zostawił awiza, a paczka czeka na poczcie.
Djgromo moze miec racje, tez sie tak zdarzylo - odbierzesz tez bez awizo
A może przeprowadziłeś się i ze starego adresu doslą na aktualny.ale taka sytuacja jest jak składałes pismo o przekierowanie przesyłek na nowy adres
Odnośnie stanów magazynowych w sklepie bfi:
https://shop.bfi.org.uk/stock-update.html
Przyszło w następny dzień roboczy, a jak spytałem pocztę mailem co jest grane to mi odpisali, że prawdopodobnie nadawca się jebnął z adresem a potem dał sprostowanie (czyli zmianę adresu) i stąd całe zamieszanie.
Zamawiałem od Umbrella - informacyjnie, cło + 8,50 (czego w sumie można się było spodziewać)

EDIT: potwierdzam info slepy51 o dobrym zapakowaniu/zabezpieczeniu
Polecam stronę cdmusic.cz
W sumie to taki odpowiednik brytyjskiego Mr Bongo, strona nastawiona na sprzedaż muzyki, ale trochę filmów tam jest głównie na dvd, bo na blu-ray to jest raptem 12 pozycji.
Zamówiłem 19 września, wysłali 20, doszło 25.
Pierwszy raz otrzymałem przesyłkę z rarewaves bez haraczu dla poczty. Paczka z oznaczeniem IOSS wysłana ze Szwecji. Zrobili mi dzień.
Dostalem dzis awizo do przesylki od second sight i gleboko sie zdziwilem, bo pierwszy raz od nich naliczyli mi oplate 54,50 - 46 zl to zapewne clo. Ktos sie spotkal z tym?
Jutro Ci powiem Smile